Stosowanie chlorku benzalkoniu Niewymywanie Pianing Sanitizer w celu ochrony zdrowia rąk

Data wydania:2020-06-29

Obecnie wielu ludzi kusi się, aby kupić środki dezynfekcyjne, które zabijają 99.99% w celu usunięcia zakażeń i chorób.Ręczne mycie za pomocą mydła wodą jest skutecznym sposobem na zmniejszenie mikrobów skóry i eliminowanie przenoszenia chorób zakaźnych.


Mycie naszych rąk nie zawsze będzie wygodny lub możliwy sposób, zwłaszcza gdy byliśmy na zewnątrz lub w szpitalach, ale użycie środków dezynfekcyjnych do rąk może stanowić najlepszą alternatywę dla mydła i wody.Wszyscy wiemy, że w tej sytuacji covid19 staramy się jak najlepiej oprzeć się chorobie, często myjąc ręce.   Ręczna higiena jest najprostszym sposobem na ochronę siebie, kiedy i nad czym pracujemy.


Można dezynfekować dłoń za pomocą chloru benzalkoniowego, który skutecznie zabija 99% zarazki!


Ten środek dezynfekujący z chlorku benzalkonium ma bardzo wydajną, szerokopasmową sterylizację.Dodanie niewielkiej ilości może osiągnąć doskonały efekt przeciwbakteryjny.Ten płyn do dezynfekcji rąk jest powszechnie stosowany w gospodarstwie domowym wszystkich osób, a także jest powszechnie stosowany w medycynie.Kiedy idziesz do szpitala, powinieneś używać go w tym czasie do nie-mycia dezynfekcji piany.Ważne jest, aby chronić ręce, eliminując rozprzestrzenianie się choroby.

 

Zalety z benzalkonium Chlorkową pianą:

252228;   Łagodny brak stymulacji i bezpieczeństwo stosowania klinicznego

Ta butelka pianki do dezynfekcji rąk jest całkowicie bezpieczna do użytku rodzinnego i jeśli chodzi o dzieci.Można je łatwo otworzyć naciskając dozownik pompy, aby szybko stosować następnie dobrze przykryte, co zapewnia nieskażone.

 

252228;   Brak podrażnienia skóry, błony śluzowej i oczu, i nie ma alergii na skórę

Powszechne jest, że środki dezynfekcyjne na bazie alkoholu wysychają po nałożeniu na skórę.Ale w tej ręce piana dezynfekcyjna z chlorkiem benzalkonium najlepiej stosować, jeśli cierpisz na wrażliwość skóry.Produkt ten jest bezpieczny dla każdego rodzaju skóry, jednak nie może powodować suchości po nałożeniu na powierzchnię skóry.

 

252228;   Pełna i gęsta piana, skrupulatna, czysta powierzchnia rąk i skóry

Zazwyczaj preferujemy odczuwanie pianiącego środka dezynfekującego przy nakładaniu się na nasze ręce i mamy tendencję do szerzenia go bardziej konsekwentnie dla lepszego pokrycia dezynfekcyjnego, które zdecydowanie czyści całą powierzchnię skóry.Ta piana dezynfekcyjna zapewnia większy użytek, nawet jeśli wyciskamy niewielką ilość pianki, która może pokryć całą rękę, ale im bardziej wszechstronna pianka, tym lepiej.

252228;   Niewielka ilość zabija 99,99% zarazki

Zwalczanie rozprzestrzeniania się zarazków, które klinicznie wykazały eliminację 99.99% choroby, która może powodować choroby.Ten krem antybakteryjny jest najlepszy dla wszystkich, zwłaszcza w szpitalach medycznych.

 

  Wreszcie, ta piana z chlorku benzalkonium pozwala nam zapewnić możliwość dezynfekcji rąk bez suszenia i podrażniania naszej skóry, która jest bezpieczna do wielokrotnego użytku każdego dnia.To może pomóc nam zapewnić najlepszy sposób ochrony przed zakażeniami rąk.Ta nietrudna butelka jest wygodna do noszenia podczas pobytu w szpitalu lub wherdovio355101.Polecamy ten produkt dla Ciebie.

Wyślij wiadomość do tego dostawcy

  • Do:
  • Detron International Co., Limited
  • *Wiadomość:
  • Mój e-mail:
  • Telefon:
  • Moje imię:
Bądź ostrożny:
Prześlij szkodliwą pocztę, wielokrotnie zgłaszano, zablokuje użytkownika
Ten dostawca skontaktuje się z Tobą w ciągu 24 godzin.
Nie ma teraz pytania o ten produkt.
top