Nika wygrała sześć 1. miejsc w finałach króla łucznictwa w China China \\ ”

Data wydania:2023-12-13

nika wygrał sześć 1. miejsc w finałach Króla China China King""

-  w China Archery King (finały), 24 listopada w mieście Huzhou, prowincji Zhejiang, dobiegł końca. Nasze

recurve koks również osiągnęły dobre wyniki w tym konkursie,niech

39; s spojrzają. , osiągnął 1. miejsce w zarówno kobiecych meczach kwalifikacyjnych o wartości 30 m, jak i kobiecych meczach eliminacyjnych o wartości 30 m w finałach China King of Archery i otrzymał North North King of North King of King of North King of Of North. Trofeum łucznicze w finałach China King of Archery

+&#&#"liu sijia, z jej włóknem węglowym ET9"n3pro włókna węglowego, zajęło 1. miejsce u kobiet

39; s 30m runda kwalifikująca i 30m indywidualna runda eliminacji i zostałanagrodzona1701326121469314.jpg2023 King of Archery Finals North Archery King

.

+&elong Nika Player Zhang Changjin wygrał 1. miejsce w tradycyjnym meczu eliminacyjnym dla kobiet#39;&2023 China Archery Championship Finals South Archery King Trophy#.""

inasz gracz zespołu elong Nika Meng Xinggang z Nika Et15

n3pro włókna bowerowskiego z włókna węglowego zdobył pierwsze miejsce w mężczyzn

39; s Barebow 30m Kwalifikujący się runda.&#&#""

r, gratulujemy zwycięzcom chińskiego króla turnieju łuczniczego (finałów) w udanym zakończeniu turnieju. Niech wszyscy entuzjaści łucznictwanadal ciężko pracują, gonią swoje marzenia i czerpią korzyści z sukcesu i zabawy.1701326163455680.jpg