Wprowadzenie maszyny do cięcia pokrojonego w kostkę mięsa

Data wydania:2019-09-09

Wprowadzenie maszyny do cięcia pokrojonego w kostkę mięsa

Istnieje już wiele modeli maszyn do krojenia mięsa, a krojenie mięsa może spełniać wymagania cięcia kształtowego. Wśród nich maszyna do krojenia mięsa jest ważnym sprzętem w procesie produkcji produktów mięsnych. Główne surowce, takie jak kawałki mięsa i tłuszcz, są cięte na mięso pokrojone w kostkę wymagane przez użytkownika. Rozmiar pokrojonej siatki można również wykorzystać do wycięcia wieprzowiny, kawałków mięsa i mięsa pokrojonego w kostkę. Rozmiar rozmiaru zależy od liczby ostrzy w siatce noża.

meat cutting equipment.jpg

Maszyna do mięsa pokrojonego w kostkę została zaprojektowana i wyprodukowana w nawiązaniu do międzynarodowych zaawansowanych maszyn. Ma rozsądną strukturę i jest wykonany ze stali nierdzewnej, która spełnia normy higieny i bezpieczeństwa żywności. Maszyna ma ponadwymiarowy kosz podający i jest wyposażona w urządzenie blokujące do podawania produktów. Specjalne ostrze kratki ma dużą zdolność przenikania i ciągłe przetwarzanie mięsa bez przywierania. Pilnik typu S ma ostre cięcie, gładki przekrój i piękny wygląd. Maszyna może dokładnie ciąć " Ding " , " Drut " i " Kawałek " i pracować wydajnie.

meat dicer.jpg

Ze względu na dużą prędkość cięcia, maszyna do cięcia potrzebuje bardzo stabilnych warunków pracy, więc konstrukcja korpusu będzie ciężka. Kadłub nie jest przemieszczany podczas procesu pracy, a hałas jest bardzo niski podczas pracy maszyny. Wygląd zewnętrzny maszyny jest prosty, co ułatwia czyszczenie. Wydajność jest bardzo stabilna, może pracować przez długi czas, jest dobrym pomocnikiem do krojenia mięsa!

meat processing machine.jpg

dicer do mięsa     sprzęt do krojenia mięsa     maszyna do przetwórstwa mięsa     maszyna do krojenia mięsa  

Wyślij wiadomość do tego dostawcy

  • Do:
  • Zhaoqing High-tech Zone Shenghui Machinery Co., Ltd
  • *Wiadomość:
  • Mój e-mail:
  • Telefon:
  • Moje imię:
Bądź ostrożny:
Prześlij szkodliwą pocztę, wielokrotnie zgłaszano, zablokuje użytkownika
Ten dostawca skontaktuje się z Tobą w ciągu 24 godzin.
Nie ma teraz pytania o ten produkt.
top